SELENA SERVİS 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tuğla Ve Alçıpan Duvarlara Uygun Olarak Tasarlanan Gömme Rezervuarlar; Model, Renk Ve Materyal Çeşitleriyle Farklı Banyo Tarzları İle Uyum Sağlıyor. Selena’nın Hayata Geçirdiği Standardizasyon Sayesinde, Tüm Serilerdeki Gömme Rezervuarlar, Farklı Kumanda Panelleri İle Birlikte Kullanılabiliyor. Mekanik, Fotoselli Ve Pomattık Kontrollü Gömme Rezervuar Paneller, Tuğla Ve Alçıpan Duvarlara Özel Çözümler Sunuyor.

selena rezervuar servisi, selena şamandıra, selena su boşaltma grubu, selena su boşaltma contası, selena gömme rezervuar servisi, selena servisi, selena asma klozet servisi, selena içtakım servisi, selena klozet servisi, selena tamiri, selena batarya servisi, selena fotosel servis, selena duş servisi, selena küvet servisi, selena sifon servisi, selena sifon tamiri, selena usta servisi, selena özel servisi,

Gömme Rezervuar 3 Teknoloji Ve Tasarımda En İnce Çizgi…

Her Banyoya Ve Her Duvara Uygun Selena Gömme Rezervuar, 12 Cm Ve 8 Cm Modelleri Ve Duvara Saklı Çözümleriyle Banyolara Artı Değer Katıyor. Gömme Rezervuarın Sıva Altına Monte Edilen Bağlantı Yapısı Sayesinde, Eski Tip Rezervuarlarda Görülen Bağlantı Parçaları Ve İstenmeyen Görüntülerin Yerini Şık Bir Kumanda Paneli Alıyor. Duvar İçine Saklı Çözümler, Banyo Alanından Kazandırırken Mekân Algısını Değiştiriyor Ve Genişletiyor.

Selena Teknolojisi İle Üretilen Gömme Rezervuarlar, Montaj Kolaylığının Yanı Sıra, Hijyenik Ve Güvenilir Çözümler Sunuyor. Gömme Rezervuar, İçerisindeki Özel Doldurma Grubu Sayesinde Sessiz Çalışıyor. Gövde Üzerine Giydirilen Strafor İse Ekstra İzolasyon Sağlıyor. 400 Kg Ağırlığa Dayanıklı (Asma Klozetler İçin): Gömme Rezervuar Ve Asma Klozet Kombinasyonu Maksimum 400 Kg’a Kadar Ağırlık Taşıyabiliyor. Beklenmedik Durumlara Karşı Klozete Uygulanabilecek Muhtemel Kuvvet Öngörülerek Tasarlanan Ürün, Kullanıcı İçin Güvenli Kullanım Sunuyor. Estetik Banyolar İçin Pratik Çözümler

Hijyenik: Selena Gömme Rezervuar, Duvar İçine Gizlenen Montaj Çözümleriyle Açıkta Bağlantı Borusu, Ara Musluk Gibi Rahatsız Edici Görüntüler Olmadan Rahatça Temizlik İmkânı Sunuyor. Asma Klozet Kullanımı Sayesinde Yerden Kazanılan Yükseklik, Klozetin Altında Boş Alan Yaratarak Zemin Temizliğinin Kolayca Yapılmasını Sağlıyor. Kolayca Takılıp Sökülebilen Kumanda Panelleri Sayesinde, Sıva Altı Tesisata Kolay Erişim Sağlanıyor.

Pratik Ve Hızlı Montaj: Selena Gömme Rezervuardaki Özel Parçalar Ve Sistemler Sayesinde Kolayca Ve Hızlı Montaj Yapılabiliyor. Bu Özelliği İle Özellikle Toplu Montajlar İçin Önemli Bir Avantaj Sağlanıyor. Alan Tasarrufu: Rezervuar Sıva Altında Ve Duvar Arkasında Gizlendiği İçin Banyo Alanından Tasarruf Sağlayarak Banyoyu Genişletiyor. Bu Sayede Duvar İçi Gizli Tesisat Çözümleri İle Hem Mekândan Kazandırıyor Hem De Daha Fazla Yaşam Alanı Sunuyor. Su Tasarrufu: Klozet-Rezervuar Sistemleri, Özel Hazne Yapıları Ve Düşük Su Kullanımı Sağlayan Gömme Rezervuar İç Takımları Sayesinde Gereksiz Su Tüketimini Engelliyor.

Selena Gömme Rezervuar Teknik Özellikler. 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar En Önemli Özelliği Sudan Tasarruf Sağlar. 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Yerden Tasarruf Sağlar. 0216 420 22 12

Gövde: Selena Doldurma Grubu Ve Boşaltma Grubunun Bulunduğu Bölümdür. Polietilen (Hdpe) Hammaddeden Üretilmesi Sayesinde, Darbelere Karşı Esnekliği Ve Dayanıklılığı İle Daha Emniyetli Kullanım Sağlıyor. Ayrıca Dünya Standartlarına Uygun Güvenli Ve Garantili Çözümler Sunuyor. Ara Musluk: Gövde İçinden Su Tesisatına Bağlanan Ara Musluk Sayesinde, Ürüne Servis Amaçlı Müdahale Sırasında Gerekirse, Tesisattan Su Gelişini Engelleme Ve Parçaların Rahatça Değiştirilebilmesi Mümkün Olabiliyor.

Metal Ayak: Selena Metal Ayaklar, Montaj Sırasında İnşaat Zemininden Yüksekliğin Kolayca Ayarlanmasını Sağlıyor. Gövde Straforu: Alt Gövdenin Tamamına Giydirilen Strafor Sayesinde, Rezervuarda Terleme Engelleniyor Ve Ses İzolasyonu Sağlanıyor.

Boşaltma Grubu: Selena Ürünün En Önemli Parçası Olan Boşaltma Grubu Rezervuar İçindeki Suyu Klozete Aktararak Yıkama Yapılmasını Sağlıyor. Ayrıca Ürünün Doğru Ve Güvenilir Şekilde Fonksiyon Yapabilmesi İçin Fabrikada Sızdırmazlık Ve 200.000 Kez Ömür Testine Tabi Tutuluyor. Kumanda Paneli: Kumanda Paneli Rezervuarı Çalıştıran Parçadır. Duvar İçinde Kalan Rezervuara Kolaylıkla Müdahale Edilmesini Sağlıyor Ve Aynı Zamanda Sıva Altındaki İç Aksamları Kapatarak Banyolara Estetik Bir Görünüm Kazandırıyor. Doldurma Grubu: Gömme Rezervuarın En Önemli Parçalarından Biri Olan Doldurma Grubu Rezervuara Suyu Dolduran Sistemdir. Bu Nedenle Garantili Ve Güvenli Kullanım İçin Selena Test Laboratuvarlarında 200.000 Kez Ömür Testi Yapılarak “Sızdırmazlık” Kontrol Edilmektedir. Ayrıca Doldurma Grubu Üzerinde Bulunan Filtreler Sayesinde De Tıkanma Riski Ortadan Kalkarak, Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Kullanım Sağlanıyor. Yeni Selena Doldurma Sistemleri Sessiz Ve Hızlı Doldurma Sağlamaktadır. Taşma Borusu: Boşaltma Mekanizmasında Bulunan Taşma Borusu, Gömme Rezervuarın Emniyet Görevini Üstleniyor. Taşma Borusu Rezervuara Fazla Su Gelmesi Durumunda Suyu Klozete Yönlendirerek Taşma Riskini Önlüyor. Panel Açıklığı: Gövdede Bulunan Panel Açıklığı, Ürün İçine Müdahale Edilebilmesine İmkan Veren; Doldurma-Boşaltma Grubu Gibi Parçaların Çıkarılıp, Bakım Yapılabileceği Şekilde Optimum Açıklıkta Tasarlanmıştır. Servis Hizmeti İçin Bu Açıklığın Ölçüsü Son Derece Önemlidir. Panel Açıklığının Olabildiğince Dar Olması Ürünün Estetik Görünümüne, Geniş Olması İse Servis Hizmeti Esnasında Gövde İçine Rahatlıkla Müdahale Edilmesine Katkı Sağlıyor.

Selena Gömme Rezervuarlar Sıradan Gömme Rezervuarlardan Farklı Olarak, İnce Yapıları Ve Alternatifli Panel Seçenekleriyle 8.5 Cm Kalınlığındaki Tuğlaların Arasına Kolaylıkla Yerleşebilir. Böylece Size Sadece Ferah Bir Banyonun Keyfini Çıkartmak Kalır.

Sessiz 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuarların İç Takımında Kullanılan Kaliteli Malzemeler Ve Sağlam Strafor Sayesinde Su Dolumu Sırasında Ses Çıkarmaz. 6 Lt Su Sadece 50 Saniyede Sessizce Dolar. Böylece Kısa Sürede Birçok Kez Kullanılır.

Selena Kolay Temizlik 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuarlar, Sıradan Gömme Rezervuarlardan Farklı Olarak İnce Yapıları Ve Alternatifli Panel Seçenekleriyle Yer Tasarrufu Sağlar Ve Dekoratiftir. Beyaz Ve Mat Krom Kaplamalı Modeller Parmak İzi Bırakmaz, Estetik Duruşunu Uzun Süre Korur.

Selena Su Tasarrufu 0216 420 22 12

Çevreye Dost Bir Yaklaşımın Temsilcisi Olan Gömme Rezervuarlar, Sudan %55 Tasarruf Ederek %100 Temizlik Sağlar. 1.5 – 6 Lt Su Dolum Aralığına Sahip Selena Gömme Rezervuarlar; 2.7 Lt İle Tam Yıkama Ve 1.5 Lt İle Azaltılmış Yıkama Suyu Özelliğine Sahiptir.

Selena Hızlı Kolay Montaj 0216 420 22 12

Hızlı Ve Kolay Montaj İmkânı Sağlayan Selena Gömme Rezervuarların Montajı Deneyimli Ustalar Tarafından Yapılır. Yedek Parçaları Da Kolaylıkla Bulunabilir.

Selena Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü 0216 420 22 12

Kaliteli İç Takım Özellikleri Sayesinde Tse Standartlarında 50.000 Kez Olmasına Rağmen, Selena İç Takımlar 100.000 Kez Kullanımda Bile Sorun Çıkartmaz. Şase Ayakları Sayesinde 400 Kg Ağırlığa Kadar Dayanım Sağlar. Tse Ve Ce Sertifikalarına Sahip Olan Rezervuarlar, 0,5 Bar İle 10 Bar Arasında Çalışır.

Selena Gömme Rezervuar Parça Aşamaları 0216 420 22 12

1 Selena Gövde Straforu 0216 420 22 12

Selena İçin Özel Hazırlanan Ve Rezervuarının Gövdesinin Tamamına Giydirilen Strafor Sayesinde Rezervuarda Terleme Engelleniyor Ve Ses İzolasyonu Sağlanır.

2 Selena Doldurma Grubu 0216 420 22 12

Gömme Rezervuarlarımızda Kullanılan Özel Doldurma Grubu Sızdırmazlık Testi Yapılmıştır Ve 100.000 Kez Kullanıma Uygundur. Ayrıca Doldurma Grubunda Bulunan Filtreler Sayesinde De Tıkanma Riski De Ortadan Kaldırılmıştır. Bu Sayede Ürünler Daha Dayanıklı Ve Daha Uzun Ömürlü Kullanıma Olanak Sağlar.

3 Selena Ara Musluk 0216 420 22 12

Gövde İçeresinde Bulunan Ara Musluk Sayesinde, Rezervuara Su Gelişini Engellenebilir Ve Ürüne Servis Amaçlı Müdahale Edildiğinde Parçaların Rahatça Değiştirilebilmesi İmkânı Sağlanır.

4 Selena Boşaltma Grubu 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuarlarında Kullanılan Özel Boşaltma Sistemi İle Türkiye’de Bir İlk Olan 1,5 Lt Ve 9 Lt Arasında Ayarlanarak Çalışabilmektedir. Boşaltma Grubunda Da Doldurma Grubunda Olduğu Gibi Sızdırmazlık Testi Yapılmıştır Ve 100.000 Kez Kullanıma Uygundur.

5 Selena Metal Ayak 0216 420 22 12

Ayarlanabilir Metal Ayaklar Sayesinde Montaj Sırasında Rezervuarın Zeminden Yüksekliği Kolayca Ayarlanır.

6 Selena Kumanda Paneli 0216 420 22 12

Kumanda Paneli Rezervuarı Çalıştıran Parçadır. Duvar İçinde Kalan Rezervuara Kolaylıkla Müdahale Edilmesini Sağlar Ve Aynı Zamanda Sıva Altındaki İç Aksamları Kapatarak Banyolara Estetik Bir Görünüm Kazandırır.

7 Selena Panel Açıklığı 0216 420 22 12

Gövdede Bulunan Panel Açıklığı, Ürün İçine Müdahale Edilebilmesine İmkân Veren; Doldurma-Boşaltma Gurubu Gibi Parçaların Çıkartılıp Bakım Yapılabileceği Şekilde Optimum Açıklıkta Tasarlanmıştır. Servis Hizmeti İçin Bu Açıklığın Ölçüsü Son Derece Önemlidir. Panel Açıklığının Olabildiğince Dar Olması Ürünün Estetik Görünümüne, Geniş Olması İse Gövde İçinde Rahatlıkla Müdahale Edilmesine Katkı Sağlar.

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Sıva Öncesi Yapılacak İşlemler 0216 420 22 12

Montajın Hızlı Ve Hatasız Yapılabilmesi İçin Gerekli Olan Aletler; Matkap, Testere, Su Terazisi, Metre,19-22 Anahtar, Çekiç Ve Tornavidadır. Ürün Kutusu Açılır Ve Ambalaj İçindeki Parçalar Montaj Talimatına Göre Kontrol Edilir. Montaj Talimatı Okunarak Montaja Başlanır. Sıva Öncesi Yapılacak İşlemler 5 Adımdan Oluşmaktadır.

1.Adım 0216 420 22 12

Pis Su Kelepçesinin Alt Kısmı Yanlara Doğru Esnetilerek Çıkarılır.

Pis Su Dirseği Kelepçesine Takılır.

Asma Klozet Taşının Montaj Delikleri Arası Ölçülür.

Bu Ölçü Genellikle 18cm.Dir.

Gömme Rezervuar Konsolunda Saplamalar Uygun Deliklere Takılarak Sıkılır.

2.Adım 0216 420 22 12

Gömme Rezervuar Konsolunun Yan Montaj Kulakları Açılır.

Klozet Taşının Bağlantı Deliklerinden Taşın En Alt Kısmı Ölçülerek Klozet Taşının Yüksekliği Belirlenir.

Dolgu Ve Fayans Yüksekliği De Hesaba Katılır.

Saplamaların Merkezinden Fayansın Üzerine Olan Mesafe 32-33 Cm’dir.

Bulunan Yüksekliğe Göre Taşıyıcı Konsol Ayakları Saplamalara Takılarak Rondela Ve Somun İle Sıkılır.

Taşın Yerden Yüksekliği Tekrar Kontrol Edilir.

3.Adım 0216 420 22 12

Gömme Rezervuar Montaj Edileceği Duvara Dayanır.

Pis Su Dirseğinin Boyu Tesisata Göre İşaretlenerek Kesilir.

Pis Su Dirsek Adaptörü Yerine Takılarak Pis Su Tesisat Bağlantısı Yapılır.

Su Terazisi İle Rezervuarın Düzgünlüğü Kontrol Edilir.

Delinecek Yerler İşaretlenir.

İşaretlenen Yerler Çap 10mm. Matkapla Delinir.

Dübeller Deliklere Çakılır.

Vidalar Sıkılarak Gömme Rezervuar Yerine Monte Edilir.

Vidalar İyice Sıkılmadan Önce Su Terazisiyle Kontrol Edilir.

4.Adım 0216 420 22 12

Rezervuarın Üzerindeki Tapa Ve Önündeki Pencere Kapağı Açılır.

Rezervuarın İçindeki Branş Man Musluğuna Teflon Sarılır Ve Yabancı Maddelerin Rezervuarın İçine Girmemesi İçin Branş Man Musluk Süngeri İle Beraber Temiz Su Tesisatına Bağlanır.

Branş Man Hortumunun Bağlantı Noktaları Sıkılır.

Koruyucu Kutu Ve Pencere Kapağı Yerine Takılır.

5.Adım 0216 420 22 12

Siyah Vidalarla Pencere Straforu Yerine Takılır.

Dirsek Tapası, Pis Su Direk Tapası Ve Saplama Koruyucu Hortumları Yerine Takılır. Bu Koruyucu Kutular Sıva Ve Fayans İşlemlerinde Rezervuarınızın Panel Ve Klozet Taşı Bağlantılarını İnşaat Artıklarından Koruyacaktır.

Rezervuar Sıva Ve Fayans İşlemlerine Hazırdır.

Fayans Bitimine Kadar Koruyucu Kutuların Çıkarılmaması Gerekir.

Gömme Rezervuar Sıva Sonrası Yapılacak İşlemler

Bu Bölüm 3 Adımdan Oluşmaktadır.  1.Adım

Dirsek Tapası, Pis Su Direk Tapası Ve Saplama Koruyucu Sökülerek Atılır.

Dirsek Boruları Dirseğe Bağlanır Ve Seramiğin Önünde İşaretlenir.

Daha Sonra Dirsek Boruları Klozet Taşına Takılır Ve Klozet Taşının Duvara Dayanan Yerinden İşaretlenir.

Dirsek Borularındaki İki Çizgi Arası Ölçülür, Ölçülen Mesafe Kadar Uzatma Borularının Düz Kısmı Kadar Kesilir.

Kesilen Borular Temizlenerek Uç Kısımlarına Pah Verilir. Daha Sonra Klozet Taşındaki Yerlerine Takılır.

Saplama Boruları, Klozet Taşının Arka Kısmı Ölçülür Somun Ve Rondela Payları Eklenerek Belirlenir.

Saplamaların Fazlalıkları Uygun Yerden Kesilir.

Klozet Taşının Gizli Taharet Hortumu Yarım Parmak Nipelle Duvardaki Gizli Taharet Dirseğine Takılır.

Klozet Taşı Yerine Oturtularak Rondela Ve Somunla Yerine Bağlanır.

Rondela Kapakları Yerlerine Takılır.

Klozet Taşının Düzgünlüğü Su Terazisi İle Kontrol Edilir.

2.Adım 0216 420 22 12

Klozet Kapağı Kutusundan Çıkarılır Montaj Talimatı İncelenir.

Kapak Burçları Yerine Takılır.

Menteşeleri De Yerine Takılarak Klozet Taşına Oturtulur.

Klozet Kapağının Çevresel Düzgünlüğü Ayarlanır Ve Tornavidayla Sıkılarak Yerine Sabitlenir.

Pencere Straforu Ve Siyah Vidalar Sökülerek Atılır.

Pencere Kapağı Açılarak Rezervuarın İçi Kontrol Edilir.

Pencere Kapağının Üzerindeki Buton Atar Vidası Yerine Takılır.

Vida Uzun Geldiği Takdirde Ucundan Kesilerek Kısaltılır.

Panel Kutusu Açılır Ve Parçaları Montaj Talimatına Göre Kontrol Edilir.

Çerçeve Panelin İçinden Çıkarılır Ve Çerçeve Vidaları Yerine Takılır.

Çerçeve Vidaları Uzun Gelirse Uçlarından Kesilir.

Buton Ayar Vidası Panele Takılarak Panel Yerine Takılır.

Buton Boşluğu Fazlaysa Veya Hiç Yoksa Panel Sökülerek Buton Ayar Vidası Sağa Veya Sola Döndürülerek Butonun Boşluk Ayarı Yapılır..

Selena Gömme Rezervuar Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Ölçüleri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Fiyat Listesi 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar İç Takımı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Servisi 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Fiyatları

Selena Gömme Rezervuar Montajı Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Ölçüleri 0216 420 22 12

Selena 0216 420 22 12

Selena İletişim Tel 0216 420 22 12

Selena Müşteri Temsilcisi 0216 420 22 12

Selena Servisi 0216 420 22 12

Selena İletişim 0216 420 22 12

Selena Servisi Ürünleri 0216 420 22 12

Selena Servisi Banyo Modelleri 0216 420 22 12

Selena Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Servisi 0216 420 22 12

Selena Servisi Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Servisi Ürünleri Fiyat Listesi 0216 420 22 12

Selena Servisi Seramik 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Montajı Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Su Seviyesinin Ayarlanması 0216 420 22 12

Selena Klozet İç Takımı 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Montajı 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takım Montajı 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımları 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Klozet Rezervuar 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı İmalatçıları 0216 420 22 12

Selena Basmalı Rezervuar İç Takımı Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Klozet Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Sifon Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Sifon Su Kaçırıyor Video 0216 420 22 12

Selena Sifon Su Kaçırıyor Nasıl Tamir Ederim 0216 420 22 12

Selena Rezervuar Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Montajı Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Ölçüleri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Fiyat Listesi 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Tamiri Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Asma Klozet Gömme Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar İç Takımı 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Servisi 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Sifon Tamiri 0216 420 22 12

Selena Su Tesisatı Problemleri 0216 420 22 12

Selena Su Tesisatı Ustası 0216 420 22 12

Selena Su Sızdırma 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Su Kaçırıyor 0216 420 22 12

Selena Sifon İç Takımı 0216 420 22 12

Selena Sifon Tamiri Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Sifon Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Gömme Sifon Tamiri 0216 420 22 12

Selena Klozet Tamiri 0216 420 22 12

Selena Sifon Çeşitleri 0216 420 22 12

Selena Rezervuar Tamiri 0216 420 22 12

Selena Klozet Tamiri Nasıl Yapılır 0216 420 22 12

Selena Klozet Musluğu 0216 420 22 12

Selena Klozet Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Duvara Monte Klozet 0216 420 22 12

Selena Klozet Montajı 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Tamiri 0216 420 22 12

Selena Tuvalet Sifonu Tamiri 0216 420 22 12

Selena Klozet Takımları 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Montajı 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Değiştirme 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Bozuldu 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Çalışmıyor 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifonu Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Tuvalet Sifonu 0216 420 22 12

Selena Tuvalet Sifonu Nasıl Tamir Edilir 0216 420 22 12

Selena Klozet Kapağı Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Klozet Kapağı Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Klozet Kapağı Fiyat 0216 420 22 12

Selena Klozet Kapağı Montajı 0216 420 22 12

Selena Akıllı Klozet Kapağı 0216 420 22 12

Selena Retro Klozet Kapağı 0216 420 22 12

Selena Klozet Kapakları 0216 420 22 12

Selena Sifon 0216 420 22 12

Selena Sifonu Montajı 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifon Fiyatları 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifon Sistemleri 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifon Çeşitleri 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifon Contası 0216 420 22 12

Selena Klozet Sifon Takımları 0216 420 22 12

Selena Klozet Rezervuar İç Takımı Nasıl Takılır 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takım 0216 420 22 12

Selena Gömme Rezervuar Yedek Parça 0216 420 22 12

Selena Yetkili Servisi 0216 420 22 12

Selena Rezervuar İç Takımı Fiyat 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar montajı nasıl yapılır 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar iç takımı 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar montajı 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar ölçüleri 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar fiyatı 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar tamiri 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar fiyat 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar kapağı 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar fiyatları 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar yedek parça 0216 420 22 12

selena gömme rezervuar iç takımı 0216 420 22 12

İÇERENKÖY SELENA SERVİS 0216 420 22 12

DUDULLU SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ŞERİFALİ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KAYIŞDAĞI SELENA SERVİS 0216 420 22 12

TEPÜSTÜ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ÇAKMAK SELENA SERVİS 0216 420 22 12

SAMANDIRA SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ALEMDAĞ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KÜÇÜKYALI SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KARTAL SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KURTKÖY SELENA SERVİS 0216 420 22 12

PENDİK SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ÇAVUŞBAŞI SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KAVAÇIK SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ÇENGELKÖY SELENA SERVİS 0216 420 22 12

SULTANBEYLİ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

KANDİLLİ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

AĞVA SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ŞİLE SELENA SERVİS 0216 420 22 12

BEYKOZ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

ETİLER SELENA SERVİS 0216 420 22 12

BEBEK SELENA SERVİS 0216 420 22 12

LEVENT SELENA SERVİS 0216 420 22 12

BEŞİKTAŞ SELENA SERVİS 0216 420 22 12

GÖKTÜRK SELENA SERVİS 0216 420 22 12

TAKSİM SELENA SERVİS 0216 420 22 12

CİHANGİR SELENA SERVİS 0216 420 22 12

 

Call Now ButtonBize Ulaşın