Gömme Rezervuar Nedir?

Gömme rezervuar su haznesi duvarın içine gizlenerek banyoları şık gösteren,kullanım açısından rahat ve su tasarrufu açısından da önemli bir sistemdir. Gömme rezervuarlar her türlü tuvalet tarafından kullanılabilir, montajı kolaydır ve duvar ayarlamasına göre farklı milimetrelerde mevcuttur. Banyoda gömme rezervuar kullanmanın büyük avantajları vardır. Bunların başında sarnıç şişkinliği gelir. Gömme rezervuarlarda sarnıç şişkinliği gibi bir problemle asla karşılaşmazsınız. Son zamanlarda bir çok insan tarafından tercih edilen gömme rezervuarlar banyoların şıklığı simgesi haline gelmiştir. Eski klozetlerin banyolarda ki yer kaplama problemi ve kaba görünüşlerini ortadan kaldırır zarif, ince çizgiler halinde artık banyolarımızda yer alır. Gömme rezervuarlar temizlik açısından da bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Eğer sizlerde banyolarınızda zarifliği ve modernliği arıyorsanız eski kaba görünümlü klozetlerinize veda edip banyo modernliğinin yeni ismi olan gömme rezervuarlar tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra; banyo denince akla gelen en temel husus hijyendir. Gömme rezervuarlarla birlikte kullanılan duvardan asmalı klozet taşları banyo temizliği açısından büyük rol oynar. Rezervuar dışarıda olduğu zamanlarda bakterilerin oraya yerleşmesi kaçınılmaz bir durumdur ve bu bakterilerden kurtulmak imkansız bir hal alır ama gömme rezervuar kullandığımız taktirde bakteri gibi problemleri ortadan kaldırmış oluruz. Bunun yanı sıra klozet taşı duvara asılı olduğu için zemin açık kalır. Hem çok yer kaplamamasıyla birlikte zemin temizliğinde de kolaylıklar sağlanır. Gömme rezervuarlar duvarın içerisinde gizli destek yapısına sahiptir ve 400 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır böylece güvenirliği ve dayanıklılığı konusunda bir problemle asla karşılaşılmaz. Evde su tasarrufu yapmanın en kolay yollarından biri olan çift kademeli gömme rezervuarlar son zamanlarda popülerlik kazanmıştır.

Gömme Rezervuar Niçin Kullanılır?
Gömme rezervuarın öncelik kullanım amacı banyonumuz daha estetik görünmesini sağlamaktır. Yer kaplama özelliği diğer ürünlere göre daha az olduğundan diğer bir tercih sebebide budur. Kurulumunun bir kere yapılması yeterlidir.

Call Now ButtonBize Ulaşın